Lokerse Feesten 2015

0
1174

De 41e editie van de Lokerse Feesten vindt plaats van vrijdag 31 juli tot en met zondag 9 augustus 2015. Als grote namen staan onder meer Marco Borsato,Clouseau,Mika en de Kaiser Chiefs op het podium.

Hier vind je de volledige line up van de Lokerse Feesten 2015:

Vrijdag 31 juli:

Main Stage:

Mika – Martin Solveig –  Milow – Janez Detd – Nouveau Riche All Stars

Red Bull Elektropedia Room:

Rakka, Gangthelabel live, Rakka, Murdock, Rockwell ft. MC Mantmast, Nadiem Shah

Zaterdag 1 augustus:

Main Stage:

dj Dirk Stoops – Clouseau – Marco Borsato – Yevgueni

Red Bull Elektropedia Room:

The Greatest Switch: Michael Midnight, Quincy, Dj Ghost, Yves Deruyter, Franky Jones

Zondag 2 augustus:

Main Stage:

Rob Zombie – Soulfly – Black Label Society – Skindred – Channel Zero – Epica

Red Bull Elektropedia Room:

Black Frank, Zwartwerk, Davidov, Killa Tactics, TLP

Maandag 3 augustus:

Main Stage:

DJ Gigolo’s In Retirement – Deus – Belle and Sebastian – The Kooks – Het Zesde Metaal

Red Bull Elektropedia Room:

Vi.be, Kr!z ø [PHASE], Raving George

Dinsdag 4 augustus:

namiddag (gratis): Fuif voor personen met een beperking

Main Stage:

Tom Jones – Status Quo – The Bootleg Beatles pt 1 + pt 2 – dj Willem Jongeneelen

Red Bull Elektropedia Room:

Drumslave b2b La Junta ft. MC 3xB, Tito & Echo Virus, Annix, DJ Hype ft. MC Daddy Earl

Woensdag 5 augustus:

Main Stage:

Dj Eppo Janssen – Kaiser Chiefs – The Jesus And Mary Chain (playing Psychocandy) – Mark Lanegan Band – La Muerte

Red Bull Elektropedia Room:

SupAfly Collective, Woods live, SupAfly Collective, Vuurwerk live, SupAfly Collective, STUFF. live, Lefto

Donderdag 6 augustus:

Main Stage:

Oscar & the wolf – Raving George – Rae Morris – Tout Va Bien – Tori Amos

Red Bull Elektropedia Room:

Coldburn, Pay No Respect, Broken Teeth, Malevolence, Backfire, Wisdom In Chains, Nasty

Vrijdag 7 augustus:

Main Stage:

Trentemøller (dj-set) – Goos – Etienne de Crécy présente Super Discount 3 live – Leftfield – Safi & Spreej

Red Bull Elektropedia Room:

Leesa, Spacid, Karotte, De Sluwe Vos, Red D

Zaterdag 8 augustus:

Namiddag (gratis): Kapitein Winokio

Main Stage:

CHIC featuring Nile Rodgers – Giorgio Moroder – Tourist LeMC – The Van Jets

Red Bull Elektropedia Room:

dj, Go March live, Hayden James live, Billie live, Kenji Minogue live, Hermanos Inglesos, Well Shaped Bushes + Tomas De Soete

Zondag 9 augustus:

Main Stage:

Arsenal – ​Robert Plant and the Sensational Space Shifters – ​Stephen ‘Ragga’ Marley – Songhoy Blues – dj Bryan Teddy

Red Bull Elektropedia Room:

Radio Rommelmarkt, Frenz & Sisco, DJ SASH!, FeestDjRuud

meer info op:http://www.lokersefeesten.be